Usługi w salonie

Maksymalna poprawa wyglądu Twoich włosów rozpoczyna się od konsultacji w naszym salonie. Nasz w pełni wykwalifikowany stylista przedstawi Tobie korzyści ze stosowania NIOXIN, omówi Twoje potrzeby i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Jeśli nigdy wcześniej nie stosowałeś NIOXIN zalecamy Complete Renewal Service (Zabieg Kompletnej Odnowy). Przeprowadzony przez akredytowanego stylistę zabieg składa się z:

Cała prawda o przerzedzających się włosach

NIE ISTNIEJE JEDNA PRZYCZYNA PRZERZEDZANIA WŁOSÓW; JEST ICH WIELE

Problem cienkich włosów, którym brakuje objętości dotyka kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Przyczyny mają często podłoże genetyczne, jak również są charakterystyczne dla określonych etapów w naszym życiu. Komórki włosowe reprodukują się najszybciej spośród wszystkich komórek naszego ciała, a przez to są niezwykle wrażliwe na zmiany naszego zdrowia lub środowiska. Walka z przerzedzaniem włosów zaczyna się od zrozumienia przyczyny problemu i czynników mu sprzyjających, jak również od rozpoznania pierwszych znaków ostrzegawczych, na które należy zwracać uwagę.

ODKRYJ 6 PRZYCZYN CIENKICH WŁOSÓW

Skłonności genetyczne

Wypadanie włosów jest często spowodowane dziedzicznymi skłonnościami, do których należą zachwiania hormonalne związane z wiekiem. Jest to spowodowane przemianą testosteronu w toksynę zwaną dihydrotestosteronem (DHT) i jest dziedziczne zarówno po matce, jak i ojcu.

Stres i trauma

Stres może powodować wzrost poziomu testosteronu, który po przemianie w DHT, zakłóca cykl wzrostu włosów. Stres także zwęża naczynia krwionośne i hamując przepływ krwi, ogranicza wchłanianie tlenu, substancji odżywczych i witamin przez mieszki włosowe.

Odżywianie i dieta

Twoja dieta odgrywa znaczącą rolę w problemie cienkich włosów. Spożywanie dużej ilości tłuszczy pochodzenia zwierzęcego, gwałtowna utrata masy ciała, płynne diety białkowe mogą powodować niedobór aminokwasów, biotyny, żelaza, białek i cynku - wszystkich elementów, które są niezbędne dla mocnych i zdrowych włosów.

Zdrowie

Istnieje kilka czynników o podłożu zdrowotnym, które mogą powodować przerzedzanie włosów, szczególnie nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy - organu odpowiedzialnego za produkcję hormonów oraz naturalne zmiany hormonalne, występujące u kobiet w okresie poporodowym i menopauzy.

Czynniki środowiskowe

Substancje zanieczyszczające powietrze i wodę - chlor, metale i minerały mogą pozostawać na skórze głowy i włosach po każdym codziennym myciu głowy, przyczyniając się tym samym do przerzedzania włosów. Substancje zanieczyszczające, takie jak pseudo-estrogeny i toksyny znajdujące się w naszym organizmie również stanowią istotny czynnik tego problemu.

Lekarstwa

Mieszki włosowe są niezwykle wrażliwe na wszelkie zmiany w organizmie. Jakakolwiek terapia hormonalna (również metody antykoncepcyjne) mogą powodować przerzedzanie sie włosów, tak samo jak sterydy, chemioterapia oraz leki na ciśnienie krwi, cukrzycę, choroby serca i trądzik.

SYSTEMY PIELĘGNACYJNE DLA WŁOSÓW CIENKICH I PRZERZEDZONYCH

Trzy kroki każdego systemu NIOXIN - oczyszczanie, odżywianie i wzmacnianie - współpracują ze sobą w stworzeniu optymalnego środowiska skóry głowy i zapewnienia mocniejszych i wyglądających na gęstsze włosów.

Krok 1: Szampon Oczyszczający NIOXIN pomaga usuwać z włosów i skóry głowy sebum, kwasy tłuszczowe i pozostałości produktów do stylizacji zatykające ujścia mieszków włosowych.

Krok 2: Nioxin Odżywka Odżywka NIOXIN pomaga zapewnić włosom odporność i równowagę nawilżenia. 

Krok 3: Kuracja NIOXIN zawiera antyutleniacze i substancje roślinne pomagające wzmocnić każdy włos i zapewnić odświeżenie środowiska skóry głowy. 

ZABIEG DERMABRAZJI SCALP RENEW

ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWY POMAGAJĄCY ZREGENEROWAĆ I OŻYWIĆ SKÓRĘ GŁOWY Działając na skórę głowy, tak jak zabieg na twarz, zabieg przeciwstarzeniowy SCALP RENEW korzysta z technologii dermabrazji pomagając zregenerować i ożywić powierzchnię skóry głowy poprzez złuszczenie naskórka. 

JAK TO DZIAŁA Delikatnie złuszcza naskórek skóry głowy usuwając nagromadzone substancje wokół mieszków włosowych. Pomaga przyspieszyć regenerację powierzchni skóry nawet do 34% w porównaniu ze skórą niepoddawaną zabiegowi.

2012 © LORENCO Site by Avenus