Witamy na naszej stronie internetowej. Studio Fryzjerskie LORENCO serdecznie zaprasza do naszego lokalu który znajduje się we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 10 lokal nr 7. Oferujemy Państwu niezapomnianą atmosferę gościnności i profesjonalizmu.

LORENCO oferuje najwyższej jakości usługi w dziedzinie fryzjerstwa. Podstawowym zadaniem, jakie stawia sobie nasz zespół jest wyłanianie i podkreślanie naturalnego piękna, które, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy, tkwi w każdym z nas. Dbamy o to, by umiejętnie pielęgnowane piękno nie było jedynie rzadkim luksusem, lecz stało się jakością każdego dnia.

Naszym celem jest to, by poprzez dbałość o piękno sprawić, by nasi Klienci osiągnęli harmonię i spokój ducha, by realizowali z uśmiechem codzienne wyzwania, oparte w dużej mierze na nieustannym kontakcie z ludźmi, by byli z siebie zadowoleni.

Proces wyłaniania piękna wiedzie od specjalistycznej pielęgnacji, poprzez codzienną dbałość o włosy, aż do momentu, kiedy nasi Klienci odkrywają, iż dzięki umiejętnie stosowanym profesjonalnym kosmetykom, piękno zaczyna towarzyszyć im na co dzień, jest stałą jakością ich życia.

Zdajemy sobie sprawę, że nie istnieją dwie identyczne osoby, dlatego wyznacznikiem naszej pracy jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Każdy z nich jest dla nas nową osobowością, nowym wyzwaniem, oznacza nowe poszukiwania piękna. Nasi Klienci wiedzą, że są dla nas najważniejsi, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wynosili od nas nie tylko wartości estetyczne, ale także duchowe - głęboką relaksację i odbudowany poziom energii życiowej.

W naszym Studiu oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich: fachową poradę, regenerację(JOICO), czesanie, strzyżenie, farbowanie, baleyage, trwałą, fryzury ślubne, przedłużanie włosów. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę strzyżeń i koloryzacji w zależności od najnowszych trendów mody.

2012 © LORENCO Site by Avenus